Szakkörök

 

 

Tanórán kívüli tevékenység, szakkörök, tehetséggondozás

Szakkörök száma: 12+ a fejlesztő foglalkozások

 

Zenei foglalkozás                                 

énekkar                                                        Bajnokné G. Katalin

furulya                                                          Kaibinger Pál

Alapozó terápia                                              Pipó Angelika

Tartásjavító torna                                           Molnár Anett

Jeles napok, körjátékok                                  Pajor Mónika

Képzőművészet és báb                                   Fazakas Csilla, Pajor Mónika

Drámapedagógia (színjátszó szakkör)              Nagy Edit Orsolya

Foci                                                              Laczó Sándor              

Matematika                                                   Gróf Judit

Dadogás terápia                                            Mészáros Veronika


Fejlesztő foglalkozások                                   Facskóné Németh Csilla, Páli Emese

 

 

 

SZAKKÖRÖK

2018/2019.

HÉTFŐ

 

RAJZ

Fazakas Csilla

15-16

ALAPOZÓ

Pipó Angelika

15-16

BÁB

Pajor Mónika

15-16

FURULYA

Kaibinger Pál

14-15

 

 

 

 

Közép

 

2.

2-4.

3.a

4.

 

Angyal Márton

Jancsik Irén M.

Halász Tamás

Seres Léna

 

Barcsi Dániel

Matics Dominik

Kanalas Kármen

Sventek Laura

 

Sárvári Márton

Osváth Eszter J.

3.b

Sziráki Gergő

 

3.a

Thar Norbert

Deák Léna

Borbély Miklós

 

Balla Viktória

Varga Emma

4.

Sajtos Dániel

 

Büki Dávid

 

Gombás Tamás

Sándor Botond

 

Cserni Tamás

 

Sándor Botond

6.a

 

Csuri Márk

 

Seres Léna

Magyar Martin

 

Fodor Dániel

 

Sventek Laura

6.b.

 

Jánoska Richárd

 

Sziráki Gergő

Csöröghi Regina

 

Nagy Erik

 

Vaisz Csege Zalán

5-6.o

 

Radics Koppány

 

5.b

Tóth Luca

 

Huszár János

 

Balogh Máté

Kezdő

 

3.b

 

 

3.a

 

Deák Léna

 

 

Csuri Márk

 

4.

 

 

Kanalas Kármen

 

Borbély Miklós

 

 

3.b

 

Fodor Eszter

 

 

Kotschy Bertold

 

Kókány Csongor

 

 

Török Krisztián

 

 

 

 

2-4.

 

 

 

 

Jancsik Irén

 

 

 

 

Matics Dominik

 

 

 

 

Osváth Eszter

 

 

 

 

5.b

 

 

 

 

Sternáth  Sz.

 

 

 

 

Haladó

 

 

 

 

5.a

 

 

 

 

Molnár L. D.

 

 

 

 

Nánási Tamás G.

 

 

 

 

Szilágyi Réka

 

 

 

 

6.a

 

 

 

 

Gruber Bálint

 

 

 

 

Pattantyús Á. B.

 

 

 

 

Ulelay Sámuel H.

 

 

 

 

7.a

 

 

 

 

Tóth Barnabás

 

 

 

 

7.b

 

 

 

 

Mezei Boglárka

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

Orgován Róbert

 

 

 

 

Tito Avalos Carlos

 

 

 

KEDD

2018/2019.

FOCI

Laczó Sándor

15-16

5.a

Nánási Tamás Gábor

Baráth Bendegúz

Molnár L. D.

Szöllősi Dániel

5.b

Kótai Gábor

Lábady Dzsenifer

Sternáth Sz.

Kamarás Kristóf

6.a

Bulai-Diac Dániel

Gruber Bálint István

Magyar Martin Lajos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZERDA

2018/2019.

Tartásjavító

Molnár Anett

15-16

Népmese

Pajor Mónika

15-16

Énekkar

Bajnokné Gronski Katalin

15-16

2-4.

2.

3.a

Matics Dominik

Kádár Mária Opál

Balla Viktória

Thar Norbert

2-4.

Kanalas Kármen

Varga Emma

Jancsik Irén

3.b

3.a

Osváth Eszter

Antal Katalin

Fodor Dániel

3.b

4.

4.

Deák Léna

Fodor Eszter

Vaisz Csege Zalán /kéthetente

Kotschy Bertold

Seres Léna

5-6.

4.

Kanalas Patrik

Tóth Luca

Marton Lilla

Marsi Leó

6.a

Sziráki Gergő

Sventek Laura

Kulcsár Laura

 

Vaisz Csege Zalán

Tibor Tea Tícia

 

5.a

7.b

 

Szilágyi Réka

Kovács Csaba

 

Sóki Laura

7-8.

 

5.b

Bergmann László/kéthetente

 

Lábady Dzsenifer

 

 

5-6.

 

 

Deák Laura

 

 

6.a

 

 

Magyar Martin

 

 

Pattantyús- Á. Bianka

 

 

6.b

 

 

Csörögi Regina Jázmin

 

 

Kislaki Barbara

 

 

7.a

 

 

Gombos Dávid

 

 

Nyerges Áron J.

 

 

Samu Emese

 

 

Szilágyi Csaba

 

 

7.b

 

 

Ombódi Atilla

 

 

7-8.

 

 

Bergmann László

 

 

Németh Merse

 

 

Sárközi Amanda

 

 

8.

 

 

Toldi Csenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSÜTÖRTÖK

2018/2019.

 

Rajz

 

Fazakas Csilla

15-16

Foci

 

Laczó Sándor

15-16

Logikai Játékok

 

Gróf Judit

15-16

Dadogás terápia

Szlovák Kamilla

14-15

 

5.b

7.a

3.a

1.a

 

Balogh Máté

Bali Bence

Büki Dávid

Csitreni Péter

 

 

Gombos Dávid P.

Cserni Tamás

1.b

 

6.a

Maczó Károly

3.b

Lugosi Lili

 

Dávid Richárd

Nyerges Áron J.

Hornyák Tamás

Nagy Rebeka

 

Gruber Bálint

7.b

4.

2.

 

Kulcsár Laura

Kőszeghy Dávid

Kókány Csongor

Angyal Márton

 

Magyar Martin

Ombódi Atilla

Vaisz Csege Z.

3.a

 

Tibor Tea Tícia

 

5.a

Nagy Erik

 

Ulelay Sámuel H.

7-8.

Nánási Tamás

4.

 

6.b

Makai K.Dominik

Szöllősi Dániel

Kanalas Patrik

 

Kasza Zita

8.

 

Vaisz Csege Z.

 

Kis Zsófia

Csibi Levente

 

Sziráki Gergő

 

7.b

Orgován R.Márkó

 

 

 

Kovács Csaba

Tari Imre Gergely

 

 

 

Mezei Boglárka

Toldi Csenge

 

 

 

 

Tóth Sándor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategória: