Napközis munkaközösség

Munkaközösségünk arra törekszik, hogy a napközis délutánok során eltöltött időt a gyerekek hasznosan és kellemesen töltsék, ezért igyekszünk számukra változatos tevékenységeket, programokat szervezni.

Kiemelt feladataink közé tartozik iskolánk hagyományainak ápolása, az ünnepeinkről,  jeles napokról történő megemlékezés, a tanulók versenyekre való felkészülésének segítése,a termek ill. emeleti faliújságok díszítése az aktualitásoknak megfelelően. A délutánok szerves részét képezi a tanulmányi feladatok elvégzése is.

Fontos feladatunk a helyes iskolai szokások kialakítása, a felmerülő konfliktusok kezelése, a gyerekek szocializációjának segítése. Munkánkban szorosan együttműködünk az osztályfőnökökkel és az osztályban tanító többi kollégával is.

A mindennapi kulturális-, manuális-, játék- és sporttevékenységeken kívül ebben a tanévben a következő programokkal tettük/tesszük változatosabbá a délutánokat:

• Focibajnokság az alsó tagozaton
  • Őszi és tavaszi kirándulás a budai hegyekbe
  • Szüreti mulatság
  • Töklámpások készítése