ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola

Tanárjelöltjeinknek

Szakpedagógiai gyakorlat

Nappali tagozat III. évfolyam

Tanulásban akadályozottak pedagógiai szakirány

A gyakorlat helye: Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola

1171 Budapest Damjanich utca 41-43. tel: 461-3726

A gyakorlat időtartama: 2017. február 22. – május 10.

Szakvezető tanár                  Osztály                       Tantárgy                                           Tanterem

 

Balogh Katalin                      3-4.                          magyar                                           111.

Besenyő Judit                       5-6.      3.a               magyar                                304.     209.

Biró Ibolya                           7-8.      6.                természetismeret                               104.

Facskóné Németh Csilla          1.a                          magyar                                            106.

Gróf Judit                             1.b       3-4.           matematika                                  107.,111.

Jakab Miklós                         5-6.      7.              természetismeret, biológia                    207.

Juhos Krisztina                      5-6.      2.              matematika, környezetismeret           304.     305.

Kerekesné Belos Hajnalka 4.a                         magyar                                            208.

Molnár Ágnes                       7-8.      8.               magyar                                             205.

Pénzes Jenő                         5-6.      5.a              magyar, történelem                            307.

Póth Éva                             7-8.      6.                 matematika                                      104.

Roth Pál Géza                  3-4 7. 7-8.  5.a vizuális kultúra                          gyakorlati terem

 

 

 

 

Csoportbeosztás

Szerda: 24 fő                                                                                 Péntek: 29 fő

A/1.                                                                                                   B/1.

Kiss Rozália                                                                                      Kiss Balázs

Blahut Edit                                                                                       Kiss Brigitta

Jakucs Rita Mónika                                                                            Baán Nikolett

Zelefai Réka                                                                                     Rózsa Ágnes Julianna

Kalmár Kinga Magdolna

 

A/2.                                                                                                    B/2.

Máté Violetta                                                                                    Hegedűs Norina Júlia

Fekete Blanka                                                                                   Kollár Kata

Burszán Fruzsina                                                                               Földi Alexandra

Elekes Dorottya Orsolya                                                                     Ferenczi Hajnalka

 

A/3.                                                                                                   B/3.

Nemes Krisztina                                                                               Kurucz Ágnes

Korcz Adrienn                                                                                 Lajtman Beatrix

Gänszler Gabriella                                                                            László Rita

Németh Szilvia

 

A/4.                                                                                                   B/4.

Nyúl Sára                                                                                          Nádházi Kata

Rudik Dóra                                                                                       Ozvald Zsuzsanna

Gerlefalvi-Nagy Borbála Helga                                                              Székely Dóra

Szendrei Lídia

A/5.                                                                                                   B/5.

Schumacher Nóra                                                                              Kollár Szabina

Sipos Hédi                                                                                        Pásztor Nóra

Gosztola Dóra                                                                                   Csonka Anna

Bodnár Anett Mária

 

A/6.                                                                                                   B/6.

Szöllősi Gábor                                                                                   Gaál Dániel

Guba Andrea                                                                                    Szántó Viktória Anna

Hocza Katalin                                                                                   Szvorény Katalin

Baloghova Emese

 

A/7.                                                                                                   B/7.

Tóth Fanny                                                                                     Török Fanni

Vadon Vivien                                                                                   Pörge Dóra Katalin

Sághi Anna                                                                                     Varga Júlia Réka

Kavalecz Klaudia                                                                              Balogh Rebeka

 

 

Csoportbeosztás

Szerda: 24 fő                                                                                 Péntek: 29 fő

A/1.                                                                                                B/1.

Kiss Rozália                                                                                      Kiss Balázs

Blahut Edit                                                                                       Kiss Brigitta

Jakucs Rita Mónika                                                                            Baán Nikolett

Zelefai Réka                                                                                     Rózsa Ágnes Julianna

Kalmár Kinga Magdolna

 

A/2.                                                                                                 B/2.

Máté Violetta                                                                                     Hegedűs Norina Júlia

Fekete Blanka                                                                                    Kollár Kata

Burszán Fruzsina                                                                                Földi Alexandra

Elekes Dorottya Orsolya                                                                      Ferenczi Hajnalka

 

A/3.                                                                                               B/3.

Nemes Krisztina                                                                                Kurucz Ágnes

Korcz Adrienn                                                                                  Lajtman Beatrix

Gänszler Gabriella                                                                             László Rita

Németh Szilvia

 

A/4.                                                                                                B/4.

Nyúl Sára                                                                                         Nádházi Kata

Rudik Dóra                                                                                       Ozvald Zsuzsanna

Gerlefalvi-Nagy Borbála Helga                                                              Székely Dóra

Szendrei Lídia

 

A/5.                                                                                                B/5.

Schumacher Nóra                                                                              Kollár Szabina

Sipos Hédi                                                                                       Pásztor Nóra

Gosztola Dóra                                                                                   Csonka Anna

Bodnár Anett Mária

 

A/6.                                                                                                B/6.

Szöllősi Gábor                                                                                  Gaál Dániel

Guba Andrea                                                                                    Szántó Viktória Anna

Hocza Katalin                                                                                   Szvorény Katalin

Baloghova Emese

 

A/7.                                                                                                   B/7.

Tóth Fanny                                                                                     Török Fanni

Vadon Vivien                                                                                   Pörge Dóra Katalin

Sághi Anna                                                                                     Varga Júlia Réka

Kavalecz Klaudia                                                                              Balogh Rebeka

 

Gyakorlatok szerdai napokon

Bemutató órák

február 22.

Hallgatói tanítások

március 01.

március 08.

Bemutató órák

március 22.

Hallgatói tanítások

március 29.

április 05.

Bemutató órák

április 19.

Hallgatói tanítások

április 26.

május 03.

Pótlás: május 10.

A/1.

Biró Ibolya

9.45-13.25

 

Facskóné Németh Csilla

9.45-13.25

Juhos Krisztina

7.45-11.35

 

A/2.

Juhos Krisztina

7.45-11.35

Biró Ibolya

9.45-13.25

Jakab Miklós

9.45-13.25

A/3.

Gróf Judit

9.45-13.25

Besenyő Judit

7.45-11.35

Balogh Katalin

7.45-11.35

A/4.

Kerekesné Belos Hajnalka

7.45-11.35

Roth Pál Géza

7.45-11.35

Biró Ibolya

9.45-13.25

 

A/5.

Pénzes Jenő

9.45-13.25

Molnár Ágnes

9.45-13.25

Facskóné Németh Csilla

9.45-13.25

A/6.

Póth Éva

7.45-11.35

Pénzes Jenő

9.45-13.25

Besenyő Judit

7.45-11.35

A/7.

Molnár Ágnes

9.45-13.25

Balogh Katalin

7.45-11.35

Gróf Judit

9.45-13.25

 

Gyakorlatok pénteki napokon

Bemutató órák

február 24.

Hallgatói tanítások

március 03., 10.

Bemutató órák

március 17.

Hallgatói tanítások március 24., 31.

Bemutató órák

április 07.

Hallgatói tanítások

április 21., 28.

Pótlás: május 05.

B/1.

Besenyő Judit

9.45-13.25

Juhos Krisztina

9.45-13.25

 

Facskóné Németh Csilla

9.45-13.25

B/2.

Facskóné Németh Csilla

9.45-13.25

Molnár Ágnes

7.45-11.35

 

Juhos Krisztina

9.45-13.25

 

B/3.

Molnár Ágnes

7.45-11.35

Facskóné Németh Csilla

9.45-13.25

Jakab Miklós

7.45-11.35

 

B/4.

Juhos Krisztina

9.45-13.25

Roth Pál Géza

9.45-13.25

Gróf Judit

7.45-11.35

B/5.

Jakab Miklós

7.45-11.35

Besenyő Judit

9.45-13.25

Roth Pál Géza

9.45-13.25

B/6.

Pénzes Jenő

7.45-11.35

Gróf Judit

7.45-11.35

Molnár Ágnes

7.45-11.35

B/7.

Roth Pál Géza

9.45-13.25

Jakab Miklós

7.45-11.35

 

Pénzes Jenő

7.45-11.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola